2007 yılından bu yana,

Evim Duş ve Küvet Kabin Sistemleri, genişleyen ürün yelpazemize paralel olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet çeşitliliği ve kalitesini de arttırdı. Bu gün İstanbul'un her semtinde ücretsiz banyo keşif hizmetimizle müşterilerimizin sorunlarını yerinde çözebilmekteyiz. Evim Duş olarak bizler müşterilerimize ister kaba inşaatta olsun ister hali hazırda kullanımda olan konutlarında olsun duşakabin, duş teknesi, küvet ihtiyaçlarının yanında komple banyo tasarımları ile sürekli destek vermeyi planlamaktayız.

Showroom'umuzda bulundurduğumuz ürünlerimizin yanı sıra mevcut kataloglarımız ile zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, uygun fiyatlı, kaliteli, duşakabin, duş teknesi, küvet modellerimizi seçebilir gönül rahatlığı ile banyonuza uygulatabilirsiniz. Ürünlerimiz üretim aşamasından montajına kadar uluslararası kalite ve emniyet standartlara uygun şekilde hazırlanmakta ve saklanmaktadır. 12 aylık ürün ve hizmet garantimizle aynı segmentteki diğer firmalardan ayrılmaktayız.

2007 yılından bu yana

Neden bizi tercih etmelisiniz ?

Sunduğumuz kaliteli hizmet, geniş ürün yelpazesi ve sınırsız çözümler ile sizlerin sağlam, garantili, hijyenik duşakabin ve banyo aksesuarları konularındaki talaplerinizi sorunsuz karşılamaktadır.

Evim Duş - Hakkımızda
Şık Tasarımlar

Tüm modellerimiz her banyoya uygun tasarımları ile akıllı çözümler sunarken, farklı yerleşimlere uygun şık tasarımları ile banyolarınızda fark yaratıyor.

Yüksek Kalite

Sağlam, hijyenik, güvenli, dünya standartlarında ve uygun fiyatlı ürülerimiz ile yüksek kalitedeki uygulamalarımız müşterilerimizin banyo ve duşakabin ihtiyaçlarını mutlak karşılamaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Sunduğumuz kaliteli hizmet, geniş ürün yelpazesi ve sınırsız çözümler ile sizlerin sağlam, garantili, hijyenik duşakabin ve banyo aksesuarları konularındaki talaplerini sorunsuz karşılamaktadır.

Evim Duş ve Küvet Kabin Sistemleri

Kullandığımız her malzeme ile doğaya saygılı ve uzun ömürlü banyolar Evim Duş kalite misyonunu temsil etmektedir.

duşakabin

Duşakabin modellerimiz, dar banyolarda dahi kurulumunun yapılabilmesi, geniş alanlara ihtiyaç duymaması, ayrıca küvet ya da jakuziye göre daha kolay temizlenebilmesi gibi artılarıyla konforu ve hijyeni bir arada sunuyor.

cam desen

Dekoratif cam duşa kabin modelleri üzerine farklı figürler oluşturularak çizilen modellemeler ile hayatınızın her anına estetik değer katıyoruz.

kompaktlar

Uzun ve yorucu bir günün ardından kendi banyonuzun rahatlığında masaj keyfini yaşamak istiyorsanız masajlı kompakt sistemler tam size göre! .

Duş Tekneleri

Banyonuzu özelleştirmek ve renklendirmek için geniş koleksiyonumuzdan; oval, dikdörtgen, kare, düz, oturmalı duş teknesi modellerimizden oluşan duş tekneleri koleksiyonumuza göz atın.

küvet

Küvet modellerimiz her banyoya uygun tasarımları ile akıllı çözümler sunarken, farklı yerleşimlere uygun şık tasarımları ile banyolarınızda fark yaratıyor.

Sauna

Evinize sauna yaptırmak istiyorsunuz ve evinizde de hali hazırda yerleşik olarak oturuyorsunuz. Sizlere harika bir çözüm sunuyoruz.