Her Zaman Vip Servis

Evim Duş, genişleyen ürün yelpazemize paralel olarak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet çeşitliliği ve kalitesinide arttırdı. Bu gün İstanbul'un her semtinde ücretsiz banyo keşif hizmetimizle müşterilerimizin sorunlarını yerinde çözebilmekteyiz.

Evim Duş olarak bizler müşterilerimize ister kaba inşaat'ta olsun ister halihazırda kullanımda olan konutlarında olsun duşakabin, duş teknesi, küvet ihtiyaçlarının yanında komple banyo tasarımları ile sürekli destek vermeyi planlamaktayız.

Showroom'umuzda bulundurduğumuz ürünlerimizin yanı sıra mevcut kataloglarımız ile zevkinize ve ihtiyacınıza uygun, uygun fiyatlı, kaliteli, duşakabin, duş teknesi, küvet modellerimizi seçebilir gönül rahatlığı ile banyonuza uygulatabilirsiniz.

Ürünlerimiz üretim aşamasından montajına kadar uluslararası kalite ve emniyet standartlara uygun şekilde hazırlanmakta ve saklanmaktadır. 12 aylık ürün ve hizmet garantimizle aynı segmentteki diğer firmalardan ayrılmaktayız.

Her Zaman Vip Servis

1 YILLIK UYGULAMA VE İŞÇİLİK GARANTİSİ

Evim Duş, hizmet kalitesi anlayışına paralel olarak geliştirdiği kalite politikaları sonucu müşterilerinin potansiyel sorunlarını göz önünde bulundurarak ürün ve uygulama hizmetlerini garanti kapsamına almaktadır.

Evim Duş - Türk Patent
3 Yıl Ürün Garantisi

Evim Duş müşterileri, firmamızdan tedarik ettikleri tüm küvet, duş teknesi, duşakabin, jakuzi, sauna ve banyo aksesuarları ürünleri için 3 yıllık bir süre boyunca ürün garantisi kapsamı dahilindedirler.

Hijyenik ve Antibakteriyel

Evim Duş banyo ve duşa kabin uygulamalarında kullanılan malzemeler asla Çin malı değildir, mevcut teknolojinin desteklediği ölçülerde tüm ürünlerimiz ve uygulamada kullandığımız materyaller dünya standarlarında, güvenli, hijyenik ve antibakteriyeldir.

Uygulama ve İşçilik Garantisi

Evim Duş, banyo tasarımları ve uygulama kalitesi güvenini pekiştirmek amacı ile tüm küvet, duş teknesi, duşakabin, jakuzi, sauna ve banyo aksesuarları ürünleri için 1 yıllık uygulama ve işçilik garantisi vermektedir.

Evim Duş ve Küvet Kabin Sistemleri

Kullandığımız her malzeme ile doğaya saygılı ve uzun ömürlü banyolar Evim Duş kalite misyonunu temsil etmektedir.

duşakabin

Duşakabin modellerimiz, dar banyolarda dahi kurulumunun yapılabilmesi, geniş alanlara ihtiyaç duymaması, ayrıca küvet ya da jakuziye göre daha kolay temizlenebilmesi gibi artılarıyla konforu ve hijyeni bir arada sunuyor.

cam desen

Dekoratif cam duşa kabin modelleri üzerine farklı figürler oluşturularak çizilen modellemeler ile hayatınızın her anına estetik değer katıyoruz.

kompaktlar

Uzun ve yorucu bir günün ardından kendi banyonuzun rahatlığında masaj keyfini yaşamak istiyorsanız masajlı kompakt sistemler tam size göre! .

Duş Tekneleri

Banyonuzu özelleştirmek ve renklendirmek için geniş koleksiyonumuzdan; oval, dikdörtgen, kare, düz, oturmalı duş teknesi modellerimizden oluşan duş tekneleri koleksiyonumuza göz atın.

küvet

Küvet modellerimiz her banyoya uygun tasarımları ile akıllı çözümler sunarken, farklı yerleşimlere uygun şık tasarımları ile banyolarınızda fark yaratıyor.

Sauna

Evinize sauna yaptırmak istiyorsunuz ve evinizde de hali hazırda yerleşik olarak oturuyorsunuz. Sizlere harika bir çözüm sunuyoruz.